Блoг

Налаштування шахматки. З чого почати

У цьому уроці ми розповімо, як швидко налаштувати номерний фонд вашого готелю.
1. Готелі та хостели можуть створювати необмежену кількість категорій та номерів (ліжок) у EasyMS. Для цього переходимо в Налаштування – Номери. Перед вами з'явиться список існуючих категорій або номерів, якщо вони є.
2. Щоб додати Категорії, натискаємо на зелену кнопку Додати категорію.

Найголовніше на наступному кроці – це дати назви категоріям. Намагайтеся, щоб вони були зрозумілі вам у процесі роботи. Коротка назва - те, що ви бачитимете в шахматці в календарі.


3. Після того, як додали категорії, потрібно додати номери до цих категорій. Для додавання номера натисніть на будь-якому місці сірого прямокутника категорії, він розгорнеться і покаже створені номери, якщо вони є. Далі натискаємо зелену кнопку Додати номер.

4. Тут ми даємо назву вашим номерам чи ліжкам. Також:
  • номери легко можна переміщати вгору-вниз за списком (затиснувши лівою кнопкою миші 3 смужки), такий самий порядок відображення номерів буде на шахматці
  • редагувати назви
  • видаляти
5. Після створення категорій та номерів, переконайтеся, що на інших сайтах (Booking, Hotels24, Hostelworld, Expedia, Dobovo) створені такі ж категорії. Це необхідно для синхронізації цін та наявності номерів онлайн на цих сайтах, а також для автоматичного завантаження бронювань в Easyms. Щоб встановити синхронізацію, напишіть у техпідтримку про нові номери. manager@easyms.co або https://t.me/easyms
Навчання