Блoг

Кожен з нас інвестор

Кожен з нас інвестор. 
Ми команда EasyMS.ua (хмарний сервіс який допомогає керувати готелем) з Одеси, розробили дуже простий сервіс для готел’єрів, який закриває більшість питань операційної діяльності.

Наша мета - розробити крутий Український продукт і стати найкращими в своїй ніші та ми сміливо йдемо до нашої цілі. Але. 

Давайте зробимо це разом!

Ми запрошуємо кожного готельєра стати інвестором і співучасником розвитку українського готельного сервісу. Як це зробити ? Інвестиції - це ваше користування та щомісячна абонплата, яка йде на розвиток сервісу. Чим більше готелів, тим більше інвестується коштів у розробку. 

Який в нас потенціал ?
По-перше, наша команда дуже сильних розробників, які з 2018 року працюють над проектом, тому система стабільна і не «падає». Ми маємо досвід роботи в готельній сфері, тому розуміємо найважливіші процеси в роботі. 
Завдяки цьому у нас найкраща репутація серед наших «колег» і жодного негативного відгуку.

По-друге, ми маємо єдиний свій канал продажів, який розроблений українськими спеціалістами для українського ринку і працює з міжнародними сервісами (Booking.com, Expedia). В нас є модуль бронювання, фіскальна касса пРРО, отримання документів через додаток Дія, інтернет - еквайрінг.

По-третє, все більше готелів приєднуються до нашої системи, але іноді недостатньо функціоналу щоб закрити потреби деяких готельєрів "сьогодні".

І останнє. У стадії підключення нові канали продажів Airbnb та Google Hotels, що дає змогу конкурувати з європейськими аналогами. 

Ми спрямовуємо всю абонплату, що надходить до нас на розвиток функціоналу та сплату податків.

На початку війни, ми відмовились від усіх російських готелей та за 2-і години заблокували їм доступи. Так, ми втратили частку доходу, але це була наша принципова позиція. Для продовження роботи з оновлення та робити крутий продукт, нам потрібно залучити 200-і готелів, хостелів, баз відпочинку та міні-готелей. 

У кожного власника буде можливість обирати майбутній функціонал і таким чином разом ми зробимо сервіс, яким будуть користуватися тисячі готелів по всьому світі.
В нашій группі телеграм, вже є 200 власників готелів які співпрацюють з нами https://t.me/easymsnews

Інвестором бути не так складно, як здається. Підримайте розвиток українського продукту та ми разом зробимо сервіс яким будемо користуватися та пишатися що це made in Ukraine. 
Рекомендуйте наш сервіс готельєрам по всьому світу, підключайте свої готелі, хостели, глемпінги, бази відпочинку. Наша ціна усього 450 грн/міс.

Новини